Vaše ubytování už teď najdete na Googlu na první stránce 

Uživatelům, kteří na Googlu hledají ubytování v Chřibské, se zobrazují naše reklamy a díky nim najde i Vaše ubytování. Vyzkoušejte to.

  • Zdejte do Googlu název vašeho penzionu a naši reklamu pro Váš penzion velmi pravděpodobně najdete hned na první stránce. Někdy nahoře, jindy dole.
  • Nebo napište UBYTOVÁNÍ CHŘIBSKÁ a hned na první stránce najdete naši reklamu na ubytování v Chřibské.

Zájemci o ubytování budou kontaktovat přímo Vás

Pošlete nám Vaše kontaktní údaje a my je přidáme na stránku Vašeho ubytování. Zájemci o Vaše ubytování nebudou muset kontaktovat Booking, ale přímo Vás.

Pomůžete nám?

  • Do vývoje jedinečného a zároveň nekomerčního portálu pro návštěvníky Českého Švýcarska investujme vlastní čas a peníze. Na portálu bude popsáno zhruba 300 míst, která V Českém Švýcarsku a jeho blízkém okolí stojí za návštěvu. Portál vytváříme bez jakýchkoli dotací.
  • Reklama pro Vaše ubytování se až do konce roku 2021 bude na Googlu zobrazovat na první stránce. A Vás to nebude stát jedinou korunu.
  • Pokud Vám dává naše propagace Vašeho ubytování na Googlu smysl, budeme rádi, když vývoj tohoto portálu podpoříte.

Jak nám můžete pomoci?

Vytvořit portál s parádním obsahem zvládneme sami, ale s vaši podporou to budeme mít jednodušší. Jsou dvě možnosti, jak nám můžete podpořit:

  1. Přispějte nám částkou 500 Kč a každému, kdo hledá ubytování ve vaší obci či městě nebo přímo vaše ubytování, se až do konce roku 2021 bude zobrazovat reklama na vaše ubytování.
  2. Na stránce každého ubytování se po pravé straně zobrazuje 6 vybraných ubytování. Přispějete-li částkou 1.000 Kč, tak vaše ubytování bude mezi nimi. Upoutávka na vaše ubytování se bude zobrazovat i pod každým článkem, který souvisí s Vaší obcí či městem.

Na částkou, kterou se nás rozhodnete podpořit, Vám vystavíme fakturu. 

 

Chci podpořit portál Visit České Švýcarsko

Pokud nás podpořit nemůžete, přesto se reklama na Vaše ubytování bude dál zobrazovat. Nechcete-li, aby Vaše ubytování bylo uvedené na našem portálu, dejte mi vědět a já ho smažu.

Václav Novotný

Email: novotny@visitceskesvycarsko.cz
Telefon: 608 360 190

Výběr z nejkrásnějších fotografií Českého Švýcarska