Pomůžete nám?

Vytváříme unikátní web o místech, která v Českém Švýcarsku stojí za návštěvu. Těch míst je cca 300 a na žádném jiném webu je v takto koncentrované podobě nenajdete.

Je to nekomerční web, investujeme do něj naše zkušenosti, čas i peníze. Vytváříme ho bez grantů a dotací.

Místa, která ve vašem okolí stojí za návštěvu

Velmi dobře víte, že České Švýcarsko není jen Pravčická brána, Dolský mlýn nebo Mariina vyhlídka. za návštěvu stojí mnoho dalších v okolí vašeho ubytování. I ta se na našem webu objeví.

Podporuje nás Google

Projekt Visit České Švýcarsko podporuje společnost Google, od které jsme obdržel gram na reklamu ve vyhledávání Google. Výše grantu na reklamu je tak vysoká, že není reálné ho vyčerpat.

Reklamu spouštíme pro každý článek na našem webu. Schválně zkuste do Googlu napsat Dolský mlýn nebo Malý Stožec. Hned na první stránce najdete reklamu na náš web.

Vaše ubytování bude na Googlu vidět

Podpořte realizaci webu Visit České Švýcarsko  a my podpoříme Vaše ubytování.

Pokud kdokoli na Googlu bude hledat ubytování v Chřibské, Jetřichovicích, Krásné Lípě, …, reklama pro ubytování registrovaná na našem webu se na Googlu objeví na první stránce.

Vyzkoušejte, jak to funguje pro ubytování v Chřibské

Vyzkoušejte, jak to funguje. Spusťte Google a do vyhledávacího pole napište UBYTOVÁNÍ CHŘIBSKÁ. Na Googlu na první stránce  najdete odkaz na náš web. Pokud na reklamu kliknete, zobrazí se stránka s odkazy na ubytování v Chřibské.

Jak bude vypadat Vaše stránka na webu Visit České Švýcarsko

O vytvoření stránky se postaráme my. Pošlete nám fotografie, texty a vaše kontaktní údaje. Zájemci o ubytování Vás budou kontaktovat napřímo bez prostředníka.