Vodopád pod širokým kopcem

K vodopádu pod širokým kopcem nevede žádná přístupová cesta. Přesto je dobře přístupný.

Jsou dvě možnosti, jak se v vodopádu dostat:

  • Od Křížového buku se vydáte po cestě směrem k měsíčnici vytrvalé (Přírodní památka Líska) a v místě za druhým řopíkem (po pravé straně) se vydáte podle potůčku směrem dolů. Budete-li mít mobil, spusťte si mapy a podle aktuální pozice na mapě uvidíte, kde je to správné místo pro odbočení.
  • Druhou možností je vydat se od spodu. Pokud přijedete autem, zaparkujte ho na hlavní silnici přímo pod vodopádem. Je zde malá odstavná plocha, na kterou se vejde několik osobních aut.

Chřibská

Nejkrásnější fotografie

Pavel Mego
Petr Kolář
Filip Holič

Mohlo by Vás zajímat

Rudolfův kámen

Rudolfův kámen je jedna z jetřichovických vyhlídek, kterou najdete na parádním okruhu: Jetřichovice -> Mariina vyhlídka -> Vilemínina vyhlídka -> Rudolfův kámen -> Pohovka ->

Ćíst dál...

Střední vrch

Střední vrch, pod kterým se nachází rozsáhlá suťová pole, je relativně dobře přístupný. Odměnou po výstupu na vrhol Vám budou nádherné výhledy do okolí.

Ćíst dál...

Pomůžete nám vylepšit tento příspěvek?


Chcete článek doplnit či jste v něm našli nepřesnost? Napište nám do komentářů nebo na e-mail info@visitceskesvycarsko.cz

Máte hezčí fotografie a můžete je s námi sdílet? Pošlete nám je na info@visitceskesvycarsko.cz. Zveřejníme je i s kontaktem na Vás.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.